Klubovna

Naše klubovna se nachází na adrese:

Zemědělská 302/18a, 460 08, Liberec (viz. mapka)
horní křídlo budovy, místnost A04

Jak se k nám dostat?

Tramvají do zastávky Kubelíkova: Po vystoupení z tramvaje na zastávce Kubelíkova se vydajte po ulicí Kubelíkova směr "Plastimat", odbočte doprava do ulice Spartakiádní mezi "finské domky", dále doleva ulicí Strojírenská a na křižovatce opět doleva do ulice Zemědělská a dojděte až k bráne na hranici areálu.

Tramvají do zastávky Dolní Hanychov: Po vystoupení z tramvaje na zastávce Dolní Hanychov se vydejte ulicí Brigádnická až na křižovatku s ulicí Zemědělská, odbočte vpravo a dojděte až k bráně na hranici areálu.

Autobusem do zastávky Kubelíkova: Po vystoupení z autobusu se vydejte ulicí Spartakiádní mezi "finské domky", dále doleva ulicí Strojírenská a na křižovatce opět doleva do ulice Zemědělská a dojděte až k bráne na hranici areálu.

Autobusem do zastávky Bánskobystrická: Po vystoupení z autobusu se vydejte ulicí Bánskobystrická a na rvní křižovatce odbočte doprava do ulice Zemědělská.

Fotky z klubovny

Tato fotogalerie je prázdná.